Usługi

W VILLAFLORES zajmujemy się kompleksową obsługą transakcji, świadcząc usługi na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Wspieramy Klientów indywidualnych w zakresie sprzedaży, kupna oraz najmu nieruchomości a także deweloperów w zakresie sprzedaży nieruchomości w nowych Inwestycjach. Oferujemy bezpłatną pomoc w pozyskaniu najlepszej oferty finansowania zakupu nieruchomości oraz ubezpieczenia.

Nasz zakres podstawowych usług wzbogacony został o:

Home Staging czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, mające na celu zwiększenie atrakcyjności oferty oraz przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.
• Pomoc w uzyskaniu świadectwa charakterystyki energetycznej w związku ze zmianą ustawy o charakterystyce energetycznej budynków mieszkalnych. Od 28 kwietnia 2023 r. weszły w życie zmiany w obszarze sporządzania i przekazywania świadectw charakterystyki energetycznej. Ich celem jest dostosowanie przepisów krajowych do wymogów unijnych. Każdy, kto zamierza sprzedać lub wynająć lokal mieszkalny takie świadectwo musi posiadać. W Villaflores usługi te są wykonywane przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia i wiedzę, aby stwierdzić poziom zużycia energii w danej nieruchomości.
• Wykonywanie zdjęć i filmów nieruchomości z lotu ptaka z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.