Usługi

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, finansowaniem nieruchomosci, zarządzaniem nieruchomościami, najmem oraz fachowym doradztwem przy inwestowaniu w nieruchomości.

Naszym Klientom oferujemy profesjonalną pomoc przy sprzedaży, wycenę nieruchomości, Home Staging - czyli odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości, wsparcie administracyjne - pomagamy w uzyskaniu odpowiednich dokumentów, oferujemy pomoc prawną. Miej czas dla siebie - my zajmiemy się kompleksowo obsługą sprzedażowo - marketingową. Nieruchomość opublikujemy na największych i najpopularniejszych portalach nieruchomościowych w Polsce.

Klientowi kupującemu pomożemy przy wyborze odpowiedniej nieruchomości, przeanalizujemy rynek nieruchomości, sprawdzimy stan prawny nieruchomości, uczestniczymy w negocjacjach i bezpiecznie przeprowadzimy przez cały proces zakupu, wesprzemy naszą wiedzą i podzielimy się doświadczeniem, pomożemy w procesie pozyskania kredytu i wyborze odpowiedniej instytucji finansowej. Oferujemy również usługę przygotowania mieszkania pod klucz.

Współpraca z deweloperami pozwala nam zaoferować Państwu ofertę rynku pierwotnego z obiektywną analizą rynku. Na rynku pierwotnym nie pobieramy prowizji!

Dodatkowo kompleksowo zajmiemy się obsługą najmu Państwa Nieruchomości.

Remont mieszkania. Współpracujemy z rzetelną firmą budowlaną posiadającą doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, wykonującą remonty w Polsce i za granicą od ponad 20 lat. Stawiamy na jakość! Dodatkowo pomożemy zaprojektować Twoją nową przestrzeń mieszkalną tak abyś czuł się w niej wyjątkowo.

Zapraszamy!